PODZIEL SIĘ

Wydawałoby się, że już wszyscy zapomnieli o filmowym Booster Goldzie. Zack Stentz, scenarzysta, w trakcie wywiadu dla The Fanboy Podcast, zdradził, że scenariusz jest już gotowy!

Mimo że sama produkcja została zapowiedziana już nieco wcześniej, to dopiero dwa lata temu Zack potwierdził, iż napisze scenariusz dla Booster Golda, który ma być wyreżyserowany przez Grega Berlantiego. Od tamtej pory otrzymaliśmy wyłącznie jedną wzmiankę o tym, że film dalej powstaje i było to w Marcu 2018 roku, dlatego wielu z fanów już dawno skreśliło ten tytuł.

Berlantiemu podobno bardzo spodobało się to, co spisał Stentz, jednakże nie ma co się wcześnie ekscytować, gdyż trzeba jeszcze czekać na zielone światło od DC i Warner Bros. 

Szczerze to nie mam pojęcia, jaki jest obecny status produkcji. Nie mam też pojęcia co dokładnie chce z nią zrobić DC, gdyż ich strategia wydawnicza zdaje się zmieniać, patrząc na ostatnie wydarzenia. Ja wam mogę tylko potwierdzić, że scenariusz faktycznie powstał i zarówno ja, jak i reżyser Greg Berlanti, jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Teraz musimy tylko czekać na zielone światło od DC i Warner Bros.

Co o tym sądzicie? Booster Gold, mimo że to ciekawa postać, nie wydaje się być zbytnio znany szerszej publice, chociaż podobna sytuacja miała miejsce z Shazamem, a film przyjął się bardzo pozytywnie. Sytuacja z filmowym uniwersum DC w końcu wydaje się stabilizować, miejmy nadzieję, że i tę produkcję dane nam będzie obejrzeć już niedługo!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!