PODZIEL SIĘ

Sara Lance aka White Canary, grana przez Caity Lotz, otrzyma supermoce w piątym sezonie DC Legends of Tomorrow, jak ujawnił Entertainment Weekly.

„Sara dostanie magicznej choroby, która da jej supermoce” – mówi EW. „Nauczy się, jak używać supermocy, co niekoniecznie będzie dobre. Na pewno pojawią się wyzwania.”

Sara, która trenowała w Lidze Zabójców, jest głównie ekspertem od sztuk walki, więc Lotz nie może się doczekać nowego doświadczenia, choć powstrzymała się od ujawnienia, czym właściwie jest ta moc.

„Jestem naprawdę podekscytowana posiadaniem supermocy. Jestem w serialu z superbohaterami, więc wszyscy moi przyjaciele pytają: ‘Jaka jest twoja moc?’ Mówię: ‘Jestem naprawdę dobra w sztukach walki.’ A oni: ‘To nie jest moc’. ‘Cholera, masz rację. To nie jest moc.’ W końcu dostanę moc”, mówi EW. „Jest to coś, co jest swego rodzaju chorobą i ona nauczy się, jak zamienić ją w coś pozytywnego, co moim zdaniem jest naprawdę fajne – podejmowanie wyzwań, coś trudnego i wymagającego, a także umiejętność tworzenia alchemii za pomocą tego i przekształcenia tego w pozytywny sposób. Myślę, że negatywna część mocy [wpłynie] na jej życie osobiste [bardziej].”

Ponadto w nowej serii okładek od Entertainment Weekly zaprezentowano zupełnie nowy kostium Sary! Zdjęcia możecie zobaczyć poniżej:

View post on imgur.com

A wy co o tym sądzicie? Z pewnością jest to dobra wiadomość dla fanów legend.