PODZIEL SIĘ

Jakiś czas temu Marvel Television zabrało się za porządki, pozbywając się kolejnych to projektów powstałych za rządów Jepha Loeba. Dopiero co dowiedzieliśmy się o kasacji „Cloak & Dagger”, teraz okazuje się, że taki sam los spotkał „Runaways”.

Jak donosi portal Deadline, stacja Hulu zdecydowała się zakończyć serial wraz z nadchodzącym 3. sezonem, który składać się będzie z 10 odcinków.

Tego samego dnia otrzymaliśmy także pełny zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej:

Drużynę czeka nie lada wyzwanie. Z jednej strony, po wydarzeniach z finału poprzedniej części, będą musieli zmierzyć się z zagrożeniem ze strony obcych najeźdźców, z drugiej natomiast stawić czoła czarodziejce – Morgan le Fay.

W trailerze możemy dostrzec, że w wyniku zapowiedzianego wcześniej crossovera, naszym bohaterom pomagać będą Tyrone’a (Aubrey Joseph) oraz Tandy (Olivia Holt), postacie ze wspomnianej wcześniej serii „Cloak & Dagger”.

Przypominamy, że ostatnim obecnie trwającym serialem Marvela są jedynie „Agenci T.A.R.C.Z.Y.”, których premiera siódmego i zarazem ostatniego sezonu będzie miała miejsce w roku 2020. Pozostałe produkcje Marvel TV, tj. „Helstrom” oraz pięć animacji, są jeszcze w fazie produkcji, natomiast serialami, które ukażą się na platformie Disney+, zajmuje się Marvel Studios i będą one już ściśle powiązane z MCU.

Finałowy sezon „Runaways” zadebiutuje już 13 grudnia 2019 roku.