PODZIEL SIĘ

Podczas Television Critics Association tour w Los Angeles gwiazda Batwoman, Ruby Rose, zdradziła jakie komiksy czytała podczas dorastania.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Ruby Rose powiedziała, że dorastała ciesząc się Batmanem, oraz postaciami, które obecnie możemy oglądać na stacji The CW. Co zaskakujące, nie pojawiają się one w Arrowverse. Rose oznajmiła, że jej ulubionymi komiksami były Archie Digest – komiksy o przygodach z Riverdale.

Podczas premiery Batwoman w październiku Rose będzie dzielić czas antenowy z Riverdale – mroczną odsłoną Archie Comics, w której grają młode gwiazdy, takie jak KJ Apa, Lili Reinhart, oraz ulubieńców starszego pokolenia Molly Ringwald i Skeet Ulrich.

“Byłam zakochana w Żółwiach Ninja, a Archie był moją wielką rzeczą” – powiedziała Rose reporterom. “Miałam bardzo ograniczony sklep z komiksami. Dobra? Uwielbiam Batmana. Nie odkryłam Batwoman wiele lat później, ale tak, oczywiście, mam na myśli filmy i komiksy”.

Zapytana o wybór Archiego Rose przyznała, że za tym wyborem stał ograniczony budżet.

A jaki był wasz komiks dzieciństwa? Pamiętacie go? Może zachowaliście go na pamiątkę? Dajcie nam znać w komentarzach na facebooku lub discordzie!

Premiera Batwoman odbędzie się w poniedziałek 7 października (czasu polskiego).