PODZIEL SIĘ

Podczas Television Critics Association tour w Los Angeles gwiazda Batwoman, Ruby Rose, zdradziła jakie komiksy czytała podczas dorastania.

Ruby Rose powiedziała, że dorastała ciesząc się Batmanem, oraz postaciami, które obecnie możemy oglądać na stacji The CW. Co zaskakujące, nie pojawiają się one w Arrowverse. Rose oznajmiła, że jej ulubionymi komiksami były Archie Digest – komiksy o przygodach z Riverdale.

Podczas premiery Batwoman w październiku Rose będzie dzielić czas antenowy z Riverdale – mroczną odsłoną Archie Comics, w której grają młode gwiazdy, takie jak KJ Apa, Lili Reinhart, oraz ulubieńców starszego pokolenia Molly Ringwald i Skeet Ulrich.

“Byłam zakochana w Żółwiach Ninja, a Archie był moją wielką rzeczą” – powiedziała Rose reporterom. “Miałam bardzo ograniczony sklep z komiksami. Dobra? Uwielbiam Batmana. Nie odkryłam Batwoman wiele lat później, ale tak, oczywiście, mam na myśli filmy i komiksy”.

Zapytana o wybór Archiego Rose przyznała, że za tym wyborem stał ograniczony budżet.

A jaki był wasz komiks dzieciństwa? Pamiętacie go? Może zachowaliście go na pamiątkę? Dajcie nam znać w komentarzach na facebooku lub discordzie!

Premiera Batwoman odbędzie się w poniedziałek 7 października (czasu polskiego).

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!