PODZIEL SIĘ

Dla wielu fanów Marvel Cinematic Universe, film Avengers: Endgame jest przysłowiowym “Endgame”, czyli zakończeniem wszystkiego co kochali w produkcjach Marvela. Ale na szczęście to nie koniec, a włodarze tego niesamowitego studia potwierdzili już kolejne filmy!

Wielu z nas przeżyło już zapewne wiele “końców świata”, ale nadal FLARROW.pl pisze artykuły, a Wy je czytacie. Tak samo będzie z uniwersum kinowym Marvela. Tytuł kolejnego dzieła Avengersów nie jest zamknięciem drogi dla kolejnych produkcji.

Przed Wami rozpiska nadchodzących produkcji filmowych Marvela:

1. Spider-Man: Far From Home – kolejny film o przygodach Petera Parkera, który zadebiutuje w kinach 5 lipca 2019 r.

2. Black Widow – na ten film fani Natashy Romanoff czekają od bardzo długich lat. Prawdopodobna data premiery maj 2020 r.

3. Doctor Strange 2 – magia i rzeczy jeszcze bardziej niepojęte dla widza. Czyli to co polubiliśmy w filmie Doctorka. Sequel zobaczymy wiosną-latem 2020 r.

4. Eternals – szokująca produkcja, nie tylko ze względu na debiutującego homoseksualnego bohatera w MCU, ale przez to, iż mało osób zna tę grupę bohaterów. Jak myślicie, czy Tomasz Kot zagra w tym filmie?

5. Black Panther 2 – pierwszy film zrobił furorę na całym świecie i niespodziewanie stał się najbardziej dochodowym filmem MCU. Przewidywana premiera nastąpi w lutym 2021 r.

6. Shang-Chi – Marvel wie co robi tworząc film nie tylko z czarnoskórymi aktorami, ale także z Azjatami! Ten film zgarnie niesamowitą ilość pieniędzy z chińskich kin.