Podczas niedawnego wywiadu z reżyserem Aquamana i producentem wykonawczym Swamp Thing, James Wan stwierdził, że show będzie bardziej pochylać się nad gotyckimi horrorowo-romantycznymi aspektami postaci.

Podczas spotkania prasowego w sprawie Aquamana reżyser James Wan został zapytany o nadchodzący serial i jak zamierzają go podejść. Powiedział, że chcą zrobić coś, co jest bardziej prawdziwe w niektórych aspektach komiksu:

Chcemy bardziej pochylić się nad gotyckim aspektem horroru romantycznego. To ludzka historia. Zasadniczo to Piękna i Bestia. Chodzi o tego faceta, który stara się odnaleźć swoje człowieczeństwo, gdy zmienia się i staje się coraz większym potworem.

Wygląda na to, że James Wan ma dobry pomysł na tę historię. Będzie on producentem wykonawczym serialu obok Marka Verheidena, Gary’ego Daubermana, Michaela Cleara i Len Wiseman. Pierwszy odcinek zostanie napisany przez Verheidena i Daubermana, podczas gdy Wiseman go wyreżyseruje.

W Swamp Thing zagrają: Crystal Reed jako Abby Arcane, Maria Sten jako Liz, Henderson Wade jako Matt Cable, Jeryl Prescott jako Madame Xanadu, Virginia Madsen jako Maria Sunderland, Will Patton jako Avery Sunderland, Jennifer Beals jako oryginalna postać stworzona dla serii, Andy Bean jako Alec Holland, Kevin Durand jako Jason Woodrue i Derek Mears jako tytułowe stworzenie.

Łapcie jeszcze opis serialu:

Kiedy badaczka CDC, Abby Arcane, wraca do swojego rodzinnego domu w Houma, w stanie Luizjana, aby zbadać zabójczego wirusa, rozwija zaskakującą więź z naukowcem Alecem Hollandem – tylko po to, by został jej tragicznie odebrany. Ale gdy potężne siły schodzą na Houmę, chcąc wykorzystać tajemnicze właściwości bagien do swoich własnych celów, Abby odkryje, że bagno posiada mistyczne tajemnice, zarówno przerażające, jak i cudowne – a potencjalna miłość jej życia może nie być martwa.

Swamp Thing zawita na DC Universe w maju tego roku. Macie nadzieję, że serial pozostanie wierny komiksowi? Czy jesteście gotowi zobaczyć gotycki horror romantyczny? Dajcie nam znać na naszym Discordzie!