PODZIEL SIĘ

Wygląda na to, że nie wszystkie karty zostały jeszcze wyłożone na stół w sprawie ostatnich odcinków. Przyjaźń Olivera i Diggle’a bywa ostatnio chwiejna. Jak to z nią będzie w finałowym sezonie?

Jak podaje comicbook.com, na panelu Arrow odbywającym się w ramach TCA, poruszono kwestię dotyczącą relacji głównych bohaterów serialu, czyli Szmaragdowego Łucznika i Spartana.

„Ich więź została już maksymalnie dopięta. Diggle zawsze stał po stronie Olivera i nie inaczej będzie w finałowym sezonie. Zobaczymy, jak ich relacje ucisną się jeszcze bardziej, niż dotychczas, a warto przypomnieć, że ich przyjaźń ostatnimi czasy miewa spore kryzysy.”

W kwietniowym wywiadzie dla Comicbook.com, David Ramsey poruszył wątek  głębi postaci, w którą wciela się od samego początku. Jak sam stwierdził, Diggle jest bohaterem, o którym dalej wiele możemy się dowiedzieć.

„Myślę, że to jedna z najlepszych rzeczy w postaci Johna Diggle’a. Często rozmawiamy ze scenarzystami o tym, jak  zróżnicowane i bogate są osobowości bohaterów, w któych wcielamy się już tyle lat. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby opowiedzieć  taką historię, jaką się chce, a jednocześnie dowiedzieć się co nieco o danej postaci. Jeżeli chodzi o Johna, to dalej nie została przedstawiona znaczna częśc jego historii, a jestem przekoanny, iż fani są jej ciekawi, szczególnie kiedy odkrywa się taki fakt, że  jego ojciec nazywa się Stewart, a jego matka dalej żyje, ale nie ma z nią kontaktu! Takie zabiegi zdecydowanie wzbogacają daną postać.”

Ramsey kontynuuje swoją wypowiedź, dodając:

“Uważam, że właśnie tego typu zagrania uczyniły siódmy sezon ciekawym, a dalej jest sporo ciekawych rzeczy do opowiedzenia. Czy John jest Zieloną Latarnią? O co chodzi z jego rodziną? Zadajecie sobie takie pytania na koniec sezonu i z niecierpliwością czekacie na kolejny, prawda? John Diggle to naprawdę ciekawa postać i uważam, że do tej pory dowiedzieliśmy się naprawdę niewiele na jego temat”

Niedawno dowiedzieliśmy się, że po zakończeniu „Arrow” planowane są jego spin-offy. Czyżby jednym z nich miałby być serial o Johnie? Nie byłoby to nic dziwnego, szczególnie biorąc pod uwagę, jak ważną postacią był dla tego show. Ba! Przecież to właśnie przez serial zdecydowano się umieścić Diggle’a w komiksach!

Czy mamy na pokładzie fanów postaci odgrywanej przez Davida Ramseya? Chcielibyście, aby wątek tego bohatera był kontynuowany w jego potencjalnym show?

Arrow powraca z ostatnim sezonem już 15 października.

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!