PODZIEL SIĘ

Reżyser Matt Reeves może zapalić Bat sygnał do rozpoczęcia zdjęć do filmu The Batman pod koniec 2019 lub 2020 roku. roku. Variety donosi, że studioio Warner Bros. jeszcze nie wyznaczyło oficjalnej daty rozpoczęcia. Oczekuje się, że pre-produkcja rozpocznie się tego lata.

W czwartek potwierdzono, że ​​były gwiazdor Twilight, Robert Pattinson został wybrany na rolę młodszego Bruce’a Wayne’a i oczekuje się, że umowa zostanie wkrótce podpisana.

Szczegóły fabuły są pilnie strzeżone, ale Reeves ma na celu opowiedzieć „bardzo szczegółową, konkretną historię Batmana, w której ten bada konkretny przypadek i zabiera nas w świat Gotham”.

„Ponownie wskoczyłem na głęboką wodę wracając do wszystkich moich ulubionych komiksów. Nie będzie to kontynuacja filmów [Christophera] Nolana. Bardzo staram się znaleźć sposób na zrobienie tego jako coś, co dla mnie będzie czymś nowym.”

Reeves powiedział również, że „zdecydowanie nie zrobi historii „One Year One”, która częściowo zainspirowała reboot Nolana z 2005 roku Batman Begins.

„To ekscytujące, gdy koncentrujemy się na opowieści, która jest dla niego bardzo osobista. Oczywiście nie robimy opowieści o jego genezoe ani niczego takiego – powiedział Reeves.

„Tworzę historię która będzie definitywnie o Batmanie, staram się stworzyć coś emocjonalnego, ale najważniejsze jest  dla mnie, aby pokazać  że Mroczny Rycerz jest największym detektywem na świecie i wyciągnąć z tej postaci wszystko, za co ją pokochałem będąc dzieckiem.”

Reeves jako swoje ulubione historie Batmana wskazał na wczesne prace twórców Batmana, Boba Kane’a i Billa Finger’a, a także Batmana: The Long Halloween, Batman: Dark Victory, Batman: Ego, Year One, The works of Neal Adams i wiele innych.”

A wy czekacie na nowego mrocznego rycerza? Dajcie znać w komentarzach!