PODZIEL SIĘ
The-Avengers-Jeremy-Renner-Hawkeye

Trinh Tran postanowiła przerwać milczenie i zdradziła co nieco na temat nadchodzącego serialu Hawkeye, w którym główną rolę odegra, rzecz jasna, Jeremy Renner.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Po zakończeniu sagi Avengers, Marvel Studios ogłosiło wiele nowych projektów, w których mają pojawić się uwielbiane przez fanów postacie takie jak Hawkeye czy Loki. Podczas najnowszego wywiadu, Trinh Tran ujawniła, czego możemy się spodziewać po serialu o słynnym łuczniku, który już niebawem trafi na platformę Disney +.

W rozmowie z Comicbook.com, producentka “Avengers” wyznała, że serial jest w fazie produkcji, ale wszystko zmierza ku temu, aby lepiej ukazać charakter Hawkeye’a granego przez Jeremy’ego Rennera. Ponadto zaznaczyła, że serial skupi się głównie na wydarzeniach, które miały miejsce po “Avengers: Endgame”.

Dziennikarz wspomniał o Kate Bishop, która, według plotek, ma się pojawić w serialu u boku Jeremy’ego.

Cóż, oboje w pewnym sensie są Hawkeye’ami, prawda? Bardzo lubię urozmaicać moje produkcje o nowe postacie, a teraz trafiła nam się interesująca młoda kobieta, która jest bardzo zainteresowana tą rolą.

Producentka zaznaczyła również, że serial będzie na tak dobrym poziomie jak pełnometrażowe produkcje studia.

Jakość naszych seriali będzie tak dobra jak filmy Marvela, które już mieliście okazję oglądać. Chcemy wzbudzić w widzach wrażenie, że oglądają jeden długi film, który będzie o wiele dłuższy niż 2,5 godziny. Zdecydowaliśmy się na serial, aby mieć większe pole do popisu – będziemy mieli więcej czasu, aby odpowiednio przedstawić historię postaci.

Czekacie na serial z Rennerem w roli głównej? Dajcie znać w komentarzach!