PODZIEL SIĘ

Podczas wywiadu z ComicBook.com producent Peter Safran potwierdził tytuł filmu Suicide Squad i nie będzie on kontynuacją pierwszej części filmu.

Reżyser James Gunn ma dołączyć do DC Extended Universe dzięki nowemu filmowi Suicide Squad, w którym znajdą się zarówno starzy bohaterowie jak i zupełnie nowi. Jednak producent Peter Safran potwierdził, że choć film Jamesa Gunna będzie osadzony w DCEU i obejmie postacie z filmu Davida Ayera, nie będzie on jego kontynuacją:

„To się nazywa The Suicide Squad. To nie jest Suicide Squad 2. To nie jest kontynuacja. Zostawię to w spokoju, ale tak, to się nazywa The Suicide Squad.”

Fabuła Suicide Squad podążała za zespołem super złoczyńców, którzy zostali zwerbowani przez rząd do niebezpiecznej tajnej operacji w zamian za skrócenie wyroku. Obsada zespołu obejmowała Willa Smitha jako Deadshota, Margot Robbie jako Harley Quinn i Jared Leto jako Jokera. Oczekuje się, że James Gunn przedstawi nowe podejście do zespołu super złoczyńców, dzięki jego nadchodzącemu filmowi, w którym Idris Elba przejmie rolę Deadshota, a Jai Courtney powróci do roli Kapitana Boomeranga i Violi Davis powracającej jako Amanda Waller.