Legends of Tomorrow

Wiele osób zastanawia się jak tak naprawdę powróci serial Legends of Tomorrow. Jednakże my znamy już odpowiedź, ponieważ piąty sezon Legend rozpocznie się w styczniu 2020 r., a jego pierwszy epizod nie będzie premierą sezonu, ale „odcinkiem specjalnym”, który jest częścią crossoveru „Crisis on Infinite Earths”!

Ten specjalny odcinek został niedawno nakręcony (w końcu wszystkie inne seriale Arrowverse były produkowane zgodnie z harmonogramem jesiennym), to fani ekipy Waveridera zastanawiali się, jak dokładnie “Kryzysowy” epizod będzie pasował do osi czasu piątego sezonu. Okazuje się, że odpowiedź jest prosta: odbędzie się on przed rozpoczęciem sezonu, a według producenta crossoveru „Crisis on Infinite Earths” Marca Guggenheima, harmonogram stanie się bardzo jasny, gdy fani zobaczą wszystkie odcinki Kryzysu.

Piąty sezon Legends of Tomorrow pokaże nam wielką ucieczkę złoczyńców z całego świata z piekła na Ziemię, a przewodzić im będzie Astra, która prawdopodobnie wyrosła na głównego antagonistę sezonu.