PODZIEL SIĘ
Legends of Tomorrow

Wiele osób zastanawia się jak tak naprawdę powróci serial Legends of Tomorrow. Jednakże my znamy już odpowiedź, ponieważ piąty sezon Legend rozpocznie się w styczniu 2020 r., a jego pierwszy epizod nie będzie premierą sezonu, ale „odcinkiem specjalnym”, który jest częścią crossoveru „Crisis on Infinite Earths”!

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Ten specjalny odcinek został niedawno nakręcony (w końcu wszystkie inne seriale Arrowverse były produkowane zgodnie z harmonogramem jesiennym), to fani ekipy Waveridera zastanawiali się, jak dokładnie “Kryzysowy” epizod będzie pasował do osi czasu piątego sezonu. Okazuje się, że odpowiedź jest prosta: odbędzie się on przed rozpoczęciem sezonu, a według producenta crossoveru „Crisis on Infinite Earths” Marca Guggenheima, harmonogram stanie się bardzo jasny, gdy fani zobaczą wszystkie odcinki Kryzysu.

Piąty sezon Legends of Tomorrow pokaże nam wielką ucieczkę złoczyńców z całego świata z piekła na Ziemię, a przewodzić im będzie Astra, która prawdopodobnie wyrosła na głównego antagonistę sezonu.