PODZIEL SIĘ

Niedawno internet zawrzał na wiadomość o nowym filmie z potworami, w którym to Godzilla zmierzy się z King Kongiem. Niestety wygląda na to, że na premierę przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Produkcja miała trafić na ekrany kin w marcu 2020 roku. Jednakże jak donosi portal Variety, data premiery została przesunięta o kilka miesięcy.

Według najnowszych raportów planowana jest na 11 listopada 2020 roku, co daje nam ośmiomiesięczne opóźnienie. Co ciekawe, nie jest to pierwsze przesunięcie produkcji. Pierwotnie, według planów Warner Bros., film miał wyjść 29 maja. Datę tę zmieniono na 22 maja w związku z długim weekendem wypadającym w Memorial Day. Jednakże później studio ogłosiło, iż nowy termin wyznacza na 13 marca.

“Godzilla vs. Kong” jest czwartym filmem należącym do franczyzy MonsterVerse realizowanej przez studio Legendary Pictures. Nie jest to jednak pierwsze w historii kina starcie tych dwóch gigantów, gdyż takowe miało miejsce w 1962 roku w “King Kong kontra Godzilla”, kiedy to jeszcze za serię odpowiadała japońska wytwórnia filmowa Tōhō.

Niestety fani potworów będą musieli jeszcze trochę poczekać, a tymczasem zapraszamy do recenzji Godzilli II napisanej przez Wiktora!