PODZIEL SIĘ

„Boku no Hero Academia” stało się jednym z ulubionych anime internautów, nic więc dziwnego, że z niecierpliwością czekają na powrót serii. Niedawno dowiedzieliśmy się, że czwarty sezon zadebiutuje we wrześniu, jednak Funimation ogłosiło, iż planują puścić premierowy odcinek już na Anime Expo 2019!

Nie dotyczy to jednak wszystkich uczestników konwentu, a wyłącznie szczęśliwców, którym udało się dorwać specjalne opaski na rękę. W trakcie seansu towarzyszyć będą tacy goście specjalni jak Kaori Nazuka (Toru), David Matranga (Shoto), Patrick Seitz (Endeavor) i Ricco Tajardo (Mirio).

Odbędzie się to dokładnie 6 Lipca o 10 rano czasu pacyficznego, czyli jeszcze przed domniemaną premierą trailera sezonu, która rzekomo datowana jest na 7 lipca. Pierwszy wgląd na to, co nas może czekać, otrzymaliśmy pod koniec tamtego roku, czyli w momencie, gdy powrót serii został oficjalnie potwierdzony.

Jak myślicie, czego możemy się spodziewać w nadchodzących przygodach Izuku i paczki? Czego oczekujecie po czwartym sezonie?