PODZIEL SIĘ

Mimo tego, że filmy nie zostały jeszcze oficjalnie ogłoszone, Marvel Studios kładzie trochę światła na produkcje zaplanowane po Avengers: Endgame, co oznacza zwrócenie naszych oczu na pierwszy solowy film o Czarnej Wdowie.

Na ten moment nie mamy zbyt wielu informacji na temat filmu “Black Widow“, oprócz oczywistego dla nas faktu, że w głównej roli wystąpi Scarlett Johansson, a na krześle reżysera będzie siedziała Cate Shortland. Jednakże, od teraz być może wiemy również gdzie (i prawdopodobnie kiedy) kręcenie filmu będzie miało miejsce.

Według najnowszych doniesień od HN Entertainment, “Black Widow” zacznie być kręcona w Wielkiej Brytanii, rzekomo już pod koniec tego miesiąca!

Podczas gdy scenariusz pisany przez Jaca Schaeffera jest ściśle tajny, portalowi Production Weekly udało się otrzymać krótki opis fabuły kolejnego potencjalnego hitu Marvela :

“Po urodzeniu, Czarna Wdowa (aka Natasha Romanova), oddana jest w ręce KGB, a w efekcie zostaje jego najlepszą tajną agentką. Gdy Związek Radziecki rozpada się, rząd stara się ją zabić. To przenosi nas do czasów współczesnych, do Nowego Yorku, gdzie Natasha jest wolnym strzelcem. Ten niezależny film pokaże nam Romanoff żyjącą w Stanach Zjednoczonych 15 lat po rozpadzie Związku Radzieckiego.”

Fani Marvela liczyli na film o Czarnej Wdowie już od jakiegoś czasu, a właściwie od wypuszczenia filmu Iron Man 2, w którym to Ms. Romanoff zadebiutowała, zdobywając niezliczoną ilość fanów i stając się jedną z najbardziej permanentnych postaci w całym uniwersum – a to wszystko bez własnego, solowego filmu.

Tymczasem, musimy zadowolić się gościnnymi występami Scarlett, najbliższy (i ten najbardziej wyczekiwany) – Avengers: Endgame już 26 kwietnia tego roku!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!