PODZIEL SIĘ

Aktorka Emily Bett Rickards pożegnała się ze swoją rolą Felicity Smoak podczas swojego ostatniego dnia produkcji serialu Arrow! 

Tydzień po oficjalnym ogłoszeniu o tym, że ósmy sezon Arrow będzie jego ostatnim, aktorka Emily Bett Rickards postanowiła ogłosić swój angaż w serialu z końcem siódmego sezonu. Natomiast podczas swojego ostatniego dnia na produkcji serialu, aktorka podzieliła się z fanami swoimi emocjami i relacjami z pożegnania.

Jak pamiętamy, aktorka była gwiazdą serialu Arrow, a sama postać Felicity zawsze była kluczowa już od pierwszego sezonu tuż obok Olivera Queena i Johna Diggle’a. Chociaż nie zawsze fani uwielbiali Felicity, a przez większość czasu była to najbardziej hejtowana postać, dopóki nie powstał serial The Flash, gdzie wiadro pomyj spłynął na postać Iris West.

Czy będziecie tęsknić za postacią Felicity?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Aktor wcielający się w postać Wild Doga opublikował na swoim profilu na twitterze bardzo emocjonujący filmik. Do tej pory obsada z pewnością nie może się pogodzić z wcześniejszym odejściem aktorki, gdyż jak wiemy powstanie ósmy sezon serialu, który będzie już jego zwieńczeniem.