PODZIEL SIĘ

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Excelsior! Widać, że jednak bracia Russo na dobre zadomowili się w Marvelu, gdyż „Avengers: Endgame” nie jest ich ostatnią, wspólną produkcją powiązaną z tym światem. Otóż, jak zdradził Anthony Russo, nie długo zajmą się tworzeniem filmu o Stanie Lee!

Podczas jednego z ostatnich wywiadów reżyser wspomniał trochę o śp. Stanie Lee oraz w jaki sposób chcieli go uhonorować, prezentując dzięki „Avengers: Endgame” ostateczną wersję komiksowej kinematografii, która przybliży nowe produkcje oraz całe MCU do ikonicznych już wersji komiksowych. Potem zdradził również, że mają w planach coś poza głównym nurtem MCU, coś co dotyczy głównie Stana Lee.

Anthony nie chciał zdradzić za dużo szczegółów, ale potwierdził zarówno, że jak każdy fan uwielbiają Stana Lee i jego twórczość, a „Endgame” jest filmem, w którym zobaczymy go po raz ostatni. Dodał również, że są naprawdę bardzo zafascynowani jego życiem, twórczością oraz, że zaczynają tworzyć coś, co ma związek z jego pracą w historii Marvela. Nie są jednak jeszcze gotowi, aby podzielić się ze światem, o tym co planują.

Podsumowując, wydaje mi się, że nie trudno się domyśleć, że panowie Russo planują stworzyć film, w stylu autobiografii największego twórcy Marvela, bez którego wydawnictwo to, a także kinowe adaptacje, nie miałyby racji bytu.

Co sądzicie o takim uhonorowaniu śp. Stana Lee i stworzenie filmu o nim? Discord i Facebook czekają na Wasze komentarze!

„Avengers: Endgame” w kinach już za kilka dni – 26 kwietnia!