PODZIEL SIĘ

W momencie, gdy filmy z MCU cieszyły się coraz większym uznaniem, animacje spod szyldu Marvela dalej sporo ustępowały tym, które wydawało DC. Sytuacja ta uległa zmianie pod koniec zeszłego roku, gdy to premierę miało „Spider-Man: Into The Spider-Verse”, które z miejsca podbiło serca widzów. To było tylko kwestią czasu, ale w końcu mamy oficjalne potwierdzenie – Sequel powstaje!

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Animacja ta zarobiła na sobie prawie czterokrotnie, otrzymała także wiele prestiżowych nagród, także nie dziwota, iż Sony zdecydowało się na produkcję kontynuacji.

Kolejnych  perypetii Milesa Moralesa możemy się spodziewać 8 kwietnia 2022 roku. Owszem, to odległa data, ale biorąc pod uwagę jakość pierwszej części, to zdecydowanie warto uzbroić się w cierpliwość, gdyż sequel zapewne będzie mógł pochwalić się o jeszcze lepszą animacją, niż poprzedniczka.

Nie zdradzono żadnych szczegółów dotyczących fabuły, jednakże biorąc pod uwagę fakt, iż w scenie po napisach dane nam było ujrzeć Spider-Mana 2099, to zapewne odegra on sporą rolę w Into The Spider-Verse 2. Czyżby tym razem  skupiono się bardziej na podróży w czasie?

Świetna wiadomość! Cieszycie się tak jak my? Dajcie znać w komentarzach! 🙂