Jeżeli jesteście wielbicielami głosu serialowego Lucyfera, Toma Ellisa, to mamy dla was bardzo dobrą wiadomość. Powstaje odcinek musicalowy!

Już niedługo premierę będzie miał piąty, finałowy sezon „Lucifera”. Parę miesięcy temu dowiedzieliśmy się także, że zamiast 10 epizodów, nakręcone zostanie aż 16! Jak się okazuje, jeden z nich będzie miał charakter musicalowy.

Odcinek rozgrywać się będzie w latach 40. XX w. i całość zostanie zrealizowana w czarno-białej scenerii. 

„Nie mogę zbyt wiele zdradzić! Powiem tyko, że czeka nas zwariowana wycieczka w przeszłość. Opowiemy historię, która odpowie na wiele pytań naszych widzów.” – Odpowiedział w wywiadzie Tom Ellis.

Mimo że na ekranie ujrzycie wiele znajomych twarzy, nie oznacza to, że będą to te same postaci, z którymi nawiązaliście więź w trakcie poprzednich czterech sezonów.

„Najlepsze w tym odcinku jest to, że różni bohaterowie zostali przedstawieni w zupełnie innym świetle. Cofamy się do takich czasów, kiedy to język był nieco inny oraz panowała zupełnie inna moda. To będzie bardzo ciekawe!”

Udostępniono także pierwsze oficjalne zdjęcie z owego odcinka:

Co o tym sądzicie? Nie da się ukryć, iż Tom posiada bardzo dobry głos, także odcinek musicalowy może okazać się czymś ciekawym. Jesteście tego samego zdania?