PODZIEL SIĘ

Jeżeli jesteście wielbicielami głosu serialowego Lucyfera, Toma Ellisa, to mamy dla was bardzo dobrą wiadomość. Powstaje odcinek musicalowy!

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Już niedługo premierę będzie miał piąty, finałowy sezon „Lucifera”. Parę miesięcy temu dowiedzieliśmy się także, że zamiast 10 epizodów, nakręcone zostanie aż 16! Jak się okazuje, jeden z nich będzie miał charakter musicalowy.

Odcinek rozgrywać się będzie w latach 40. XX w. i całość zostanie zrealizowana w czarno-białej scenerii. 

„Nie mogę zbyt wiele zdradzić! Powiem tyko, że czeka nas zwariowana wycieczka w przeszłość. Opowiemy historię, która odpowie na wiele pytań naszych widzów.” – Odpowiedział w wywiadzie Tom Ellis.

Mimo że na ekranie ujrzycie wiele znajomych twarzy, nie oznacza to, że będą to te same postaci, z którymi nawiązaliście więź w trakcie poprzednich czterech sezonów.

„Najlepsze w tym odcinku jest to, że różni bohaterowie zostali przedstawieni w zupełnie innym świetle. Cofamy się do takich czasów, kiedy to język był nieco inny oraz panowała zupełnie inna moda. To będzie bardzo ciekawe!”

Udostępniono także pierwsze oficjalne zdjęcie z owego odcinka:

Co o tym sądzicie? Nie da się ukryć, iż Tom posiada bardzo dobry głos, także odcinek musicalowy może okazać się czymś ciekawym. Jesteście tego samego zdania?