PODZIEL SIĘ

W prezentacji najbliższych projektów od CW Mark Pedowitz wyjawił, że już niedługo możemy spodziewać się serialu animowanego o Deathstroke’u!

Na prezentacji Upfront, fani oraz reklamodawcy z całego świata mogli dowiedzieć się, co na najbliższy sezon telewizyjny planuje CW. W trakcie eventu prezes stacji Mark Pedowitz ogłosił, że rozpoczęto produkcję animowanej serii o Deathstroke’u, którą będzie można obejrzeć w niedostępnym w Polsce serwisie streamingowym CW Seed. Niestety, nie otrzymaliśmy żadnych konkretów na temat serialu.

W licznych odcinkach serialu Arrow w rolę Deathstroke’a wcielał się Manu Bennett, jednak nie wiemy, czy ta wersja postaci będzie jakkolwiek powiązana z animowaną adaptacją.

Deathstroke wielokrotnie pojawił się na wielkim i na małym ekranie, a ostatnio mogliśmy go zobaczyć między innymi w scenie po napisach do Justice League, w której grał go Joe Manganiello. Po swoim krótkim występie w Lidze Manganiello miał być głównym antagonistą w filmie The Batman, gdy to za jego produkcję odpowiadał jeszcze Ben Affleck. Teraz jednak, gdy na stołku reżyserskim zasiada Matt Reeves, kierunek fabuły filmu przybrał znaczący obrót i szanse na ponownie zobaczenie Deatshtroke’a w kinach są na ten moment znikome. Jakiś czas temu ogłoszono, że powstanie solowy film ze Sladem Wilsonem w roli głównej, jednak prace nad projektem wciąż stoją w miejscu.

Deathstroke już niedługo pojawi się w najnowszym sezonie Titans, a sportretuje go Esai Morales.

Co powiedzie na animowane przygodę naczelnego zabójcy uniwersum DC? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach i na naszym Discordzie!

Titans już dostępne w serwisie DC Universe i na Netflixie.