PODZIEL SIĘ

Tessa Thompson powraca jako Valkyrie wraz z ujawnieniem nowych plakatów.

Został już tylko jeden miesiąc do premiery Avengers: Koniec Gry, a studio nie przestaje zasypywać nas nowymi rzeczami. Tym razem Marvel Studios wypuściło dla nas piękne i dosyć ciekawe plakaty postaci (tych, które już „nie żyją”, a także tych żyjących), które po prostu łapią za serce.

Jeden z nowych plakatów ukazuje fanom pierwsze spojrzenie na postać Valkyrie, którą ostatnim razem widziano w Thor: Ragnarok w 2017 roku.

A oto sam plakat.

Koniec Gry zaserwuje nam kontynuacje wydarzeń z Wojny bez granic, a także podsumuje całą podróż przez wszystkie 22 produkcje w Kinowym Uniwersum Marvel, które dobrze nam znany Kevin Feige nazwał Nieskończoną Sagą bądź Sagą bez granic idąc tropem tłumaczenia tytułu trzecich Avengersów (oryginał: Infinity Saga).

Już w lipcu wchodzimy w fazę 4. wraz z premierą Spider-Man: Far From Home!

Mimo że nie znamy detali dotyczących fabuły przyszłego filmu, doskonale wiemy, iż Najwięksi bohaterowie Ziemi zwiążą sojusz z Kapitan Marvel i wykorzystają wymiar kwantowy, by cofnąć szkody wyrządzone przez Thanosa, a także by przywrócić połowę wszechświata do życia po tym, jak przez użycie rękawicy stali się… prochem.

Jak myślicie? Gotowi na film? Podekscytowani powrotem Valkyrie’i?