PODZIEL SIĘ

Shazam, bez wątpienia, jest udanym filmem, w którym pojawiło się wiele niespodziewanych bohaterów, czy jednymi z nich byli członkowie Ligi Sprawiedliwości?

Poniekąd tak, ale jak to, superbohaterowie takiego formatu pojawili się bez wcześniejszej zapowiedzi w Shazamie? Otóż to, ale nie w takiej wersji, w jakiej byśmy się tego spodziewali.

Pierwszymi postaciami, które miały Cameo była Wonder Woman, jako figurka na półce Freddy’ego Freemana.

Następną postacią był Batman, którego Batarang pojawił się na samym początku.

Później, w formie zabawnej gry słownej, Billy powiedział do Freddy’ego: “Tylko ty znasz się na tych zamaskowanych krzyżowcach”, na co Freddy odpowiedział: “To Batman“, co jest oczywistym nawiązaniem do tego, że Batman był i nadal jest nazywany Zamaskowanym Krzyżowcem.

Na samym końcu postać Batmana pojawiła się w formie zabawki, którymi Billy rzucał w Doctora Shivane.

Ostatnim członkiem, który wystąpił w filmie był Aquaman, na początku i w trakcie filmu widzimy wiele razy logo tego bohatera na koszulkach Freddy’ego, następnie w scenie po napisach Billy i Freddy rozmawiają o mocy porozumiewania się z rybami. Batson twierdzi, że jest to nieprzydatna umiejętność, po czym drugi cłopiec mówi mu, że mógłby na przykłąd sterować ogromną armią ryb, co jest nawiązaniem do postaci króla oceanów.