PODZIEL SIĘ

W dobie internetu oglądanie naszych ulubionych seriali jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, ale wielu z nas dalej korzysta z nielegalnych metod dostępności do nich. Jest to spowodowane tym, że  w naszym kraju (jak i w wielu innych) legalny dostęp do nich jest nadal niemal niemożliwy. Torrent Freak podał najczęściej pobierane seriale w 2018 roku i wygląda na to, że Arrowverse zajmuje kilka miejsc na tej niechlubnej liście.

Według listy to nasz ukochany speedster, „The Flash”, zajmuje drugie miejsce – najwyższe wśród Arrowverse. „Arrow” zajął szóste miejsce, a zaraz po nim, na dziewiątym miejscu, „Legends of Tomorrow”. Na szczęście wśród najczęściej pobieranej dziesiątki nie pojawiły się takie seriale jak Supergirl” i „Black Lightning”.

Po przejrzeniu listy możemy zauważyć, że siódme miejsce zajmuje inny serial The CW – „Supernatural”. Jest to lekkie zaskoczenie, gdyż na zeszłorocznej liście nie mogliśmy go ujrzeć.

Okazuje się, że wielkim zaskoczeniem jest serial „Titans”, który swoją pierwszą emisję zaliczył w październiku 2018 roku. To wielki ”sukces” zdobyć piąte miejsce w rankingu najczęściej pobieranych seriali 2018 roku, gdzie jest się emitowanym tak krótko.

Pierwsze miejsce zajmuje „The Walking Dead”, które przeskoczyło z drugiego miejsca. To za sprawą braku emisji wcześniejszego sześcioletniego triumfatora – „Gry o tron”.

Oto top 10 najczęściej pobieranych seriali:

  1. The Walking Dead
  2. The Flash
  3. The Big Bang Theory
  4. Vikings
  5. Titans
  6. Arrow
  7. Supernatural
  8. Westworld
  9. DC’s Legends of Tomorrow
  10. Suits

Jesteście zaskoczeni takimi miejscami seriali z uniwersum Arrowverse? Dajcie znać w komentarzach, co o tym sądzicie.

Oprócz tego zapraszamy na naszego discorda.