PODZIEL SIĘ

Wygląda na to, że pilot “Batwoman” od stacji The CW przyniesie nam zaskakujący początek.

Producent wykonawczy, Greg Berlanti, niedawno zdradził kilka informacji dotyczących nadciągającego pilota serialu Batwoman, w którym tytułową rolę zagra Ruby Rose. Podczas gdy w pełni ukształtowana bohaterka pojawiła się już w grudniowym crossoverze Elseworlds, Berlanti zasugerował, że pilot obejmie historię sprzed tych wydarzeń.

Nie jest jeszcze wiadome, ile z wydarzeń sprzed “Elseworlds” będzie ukazane w pilocie, jednak sama myśl o poznaniu skrawka przeszłości Kate Kane przyprawia nas o entuzjazm. Według komiksów Kate Kane została wyrzucona z West Point za związek z inną kobietą. Po powrocie do Gotham ma motywujące spotkanie z Batmanem, które sprawia, że sama zapragnęła walczyć z przestępcami. Taka historia może okazać się naprawdę interesującą i sądzimy, że twórcy właśnie do niej się odniosą.

“Jest zadowolona, ponieważ jest miliarderką i ma panie, które ją kochają.” – mówi Rose w zeszłorocznym wywiadzie. “Myślę, że w większości przypadków pokaże to, co w crossoverze. Zawsze wiedziała, kim jest, co pokazała w “Elseworlds”, a także pokaże w Batwoman. To nie pierwszy raz, kiedy wkłada garnitur”.

 

“Czynnikiem, przez który chcę zobaczyć tę postać na telewizorze, jest to, że jest ona zewnętrznie homoseksualnym superbohaterem. To sprawia, że jeszcze bardziej pasjonuje mnie ta rola.” – kontynuowała Rose. “Ta rola oznacza dla mnie o wiele więcej, ponieważ mogę nawiązać z nią kontakt na wiele sposobów, a jednocześnie czuję, że to praca, która daje mi każdego dnia nowy cel. To praca, która spełnia moje sny i sprawia, że czuję większą satysfakcję niż wszystko, co robiłam w przeszłości.”

Jak podoba Wam się wizja pokazania wydarzeń sprzed “Elseworlds”?