PODZIEL SIĘ

Nowe zdjęcia z planu 6 sezonu “The Flash” wypłynęły do sieci, dając fanom wgląd zarówno na tytułowego bohatera, jak i resztę teamu.

Nareszcie ruszyły prace nad najnowszym sezonem, a co z tym idzie – do sieci wyciekają zdjęcia z produkcji! Biorąc pod Kryzys na nieskończonych ziemiach zbliża się wielkimi krokami, fani są bardzo zainteresowani  tym, co dzieje się na planie. Na najnowszych fotkach od Canadagraphs widzimy Gustina oraz resztę ekipy pracujących nad premierowym odcinkiem.

Według tej strony, scena była opisywana jako “rodzinny grill” i występowali w niej Grant Gustin jako Barry Allen, Jesse L. Martin jako Joe West, Danielle Panabaker jako Caitlin Snow,  Candice Patton jako Iris West Allen, Danielle Nicolet jako Cecille Horton, Victoria Park jako Kamilla Hwang, oraz Carlos Valdes jako Cisco Ramon. Wielkimi nieobecnymi sceny byli Tom Cavanagh (różne wersje Wellsów), a także Hartley Sawyer (Ralph Dibny).

 

Większość fabuły nadchodzącego sezonu pozostaje wielkim sekretem, jednak podobno zespół kreatywny serialu ogłosił casting na nowego złoczyńcę – aspołecznego naukowca, będącego przeciwieństwem Barry’ego. Czyżby chodziło o Godspeeda?

Jesteście podekscytowani? Nie możecie się doczekać na najnowszego sezonu? A może już sobie odpuściliście? Koniecznie napiszcie na co najbardziej czekacie!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!