PODZIEL SIĘ

Nowy materiał promocyjny do Spider-Man: Far From Home pokazuje, że Peter Parker nie jest najlepszy w utrzymywaniu tajemnic. W tym krótkim klipie widzimy Neda (Jacob Batalon) zaskoczonego faktem, że nakrył Petera (Tom Holland) w swoim kostiumie Spider-Mana w jednym pokoju z MJ (Zendaya). Peter uspokaja Neda, mówiąc, że zdradził MJ swoją tajną tożsamość, ta jednak poprawia Parkera, komentując, że sama się tego domyśliła. Możecie zobaczyć tę scenę tutaj:

W filmie zobaczymy pajączka podróżującego po rożnych krajach Europy, o czym wypowiedział się Kevin Feige. „Kręcimy w Londynie,” stwierdził Feige. „Pierwszy film kręciliśmy w Atlancie. Sporo filmów kręciliśmy już w Londynie, ale w tym przypadku powodem jest to, że Spider-Man, chociaż spędzi trochę czasu w Nowym Yorku, pojedzie na wakacje do Europy.”

Feige dodał, że tytuł filmu nie odnosi się tylko do wycieczki Spider-Mana: „Jasne, czemu nie, niech zaczną się spekulacje. To zawsze kupa zabawy. Lubimy tytuł bo dobrze zgrywa się z Homecoming i brzmi o wiele ciekawiej niż po prostu Homecoming 2. Jednak słowo „home” ma wiele znaczeń, co jest bardzo ważne dla naszej wersji Spider-Mana. Więc tak, Far From Home znaczy więcej, niż wam się wydaje.”

Tom Holland powraca do roli Spider-Mana już tego lata! Tak o nadchodzącym filmie pisze dystrybutor:

Peter Parker powraca jako Spider-Man w nowym filmie „Spider-Man: Daleko od domu”. Nasz superbohater z sąsiedztwa przyłącza się do swych najlepszych przyjaciół – Neda, MJ i reszty, by wspólnie wyruszyć na europejskie wakacje. A jednak plan porzucenia wcielenia Spider-Mana na kilka tygodni nie udaje się, kiedy Peter – z wielkimi oporami – decyduje się pomóc Nickowi Fury’emu odkryć sekret tajemniczych ataków, które pustoszą kontynent.

Reżyseria: John Watts. W filmie zobaczymy m.in.: Toma Hollanda, Jakea Gyllenhaala, Zendaye, Jacoba Batalona, Tony’ego Revolori, Martina Starra, Numana Acara, J.B. Smoove, Oli Hill, Remy Hill, Marisę Tomei, Michaela Keatona, Cobie Smulders i Samuela L. Jacksona w roli Nicka Fury’ego.

Premiera filmu Spider-Man: Far From Home już 5 lipca 2019.