Choć nikt w to nie wierzył w sukces tej produkcji to zaledwie miesiąc po finale pierwszego sezonu, stacja Epix złożyła zamówienie na kolejny!

Drugi sezon  składać się będzie z 10 odcinków, czyli dokładnie tyle samo ile liczył sobie pierwszy. Jego produkcja rozpocznie się za około dwa miesiące, a premiery nowych epizodów możemy spodziewać się prawdopodobnie najwcześniej pod koniec przyszłego roku.

Showrunnerem pozostaje Bruno Heller, który wcześniej pracował nad innym serialem inspirowanym postaciami  z komiksów wydawnictwa DC Comics, mianowicie chwalonym przez wielu – „Gotham”.

Akcja toczy się w latach 60. XX wieku w Londynie i opowiada o przeszłości wiernego lokaja Bruce’a Wayne’aAlfreda Pennywortha (w roli tej Jack Bannon), byłego brytyjskiego oficera sił specjalnych, który po zakończeniu służby postanawia założyć swoją firmę ochroniarską. To dzięki niej zaczyna pracę dla młodego miliardera – Thomasa Wayne’a.

Na razie nie ma żadnych informacji, jakoby jakakolwiek platforma streamingowa lub sieć telewizyjna dostępna w Polsce miała w planach wyemitować ten serial w naszym kraju, jednakże mamy dla was dobre wieści! Spodziewajcie się napisów do kolejnych odcinków już wkrótce!