PODZIEL SIĘ

Wiedzieliście, że Harley Quinn wcale nie pochodzi z komiksów? Szalona pani psycholog zadebiutowała prawie trzydzieści lat temu w „Batman: The Animated Series”, a teraz otrzymuje swoją własną serię animowaną na DC Universe!

Na trwającym obecnie San Diego Comic Con zaprezentowano trailer tejże produkcji, który zdradził nam nieco więcej na temat fabuły. Harley, której głosu użyczy Kaley Cuoco (The Big Bang Theory!), zerwała właśnie z Jokerem (ten przemówi głosem…Alana Tudyka!) i stara się „ustabilizować”. Całość zapowiada się na jedną wielką komedię, w której raczej nie będziemy mogli narzekać na brak akcji. Zobaczymy też Batmana, czy Aquamana!

Alan Tudyk, w wywiadzie dla comicbook.com, zdradził, że jest świadom wyzwania, któremu musi sprostać:

„Wiem, że nigdy nie będę Markiem Hamillem. Nigdy nie wsłuchiwałem się w jego Jokera, słyszałem go, ale nie oglądałem tej serii, także na pewno nie odtworzę jego postaci. Jego Joker to zupełnie inna para kaloszy, ja wcielam się w zupełnie kogoś innego. Uważam, że Joker to ktoś zabawny, a kreskówka ta także taka będzie, więc myślę, że można pozwolić sobie na nieco więcej luzu pod względem voice actingu. Myślę, że wszystko będzie w porządku.”

Harley Quinn nie posiada jeszcze oficjalnej daty premiery, wiemy tylko, że pojawi się gdzieś jesienią, prawdopodobnie równolegle z drugim sezonem Titans.

Co sądzicie o tej produkcji? Zapowiada się coś mniej poważnego i bardzo dobrze. Będzie to coś odprężającego po tych wszystkich poważniejszych produkcjach.