PODZIEL SIĘ

Kolejnym live-action show, które ma pojawić się na platformie DC Universe, jest Stargirl! Najnowsze plotki, dochodzące z największej grupy poświęconej nadchodzącemu serialowi, sugerują, że w serii ma pojawić się oryginalna Zielona Latarnia – Alan Scott!

Biorąc pod uwagę komiksową genezę postaci, to nie byłoby wcale takie głupie. Warto też zauważyć, że duża część informacji, które pochodziły od założyciela wyżej wymienionej grupy, okazała się prawdą, a na dodatek rok temu opublikowany został opis jednej z postaci, który jak ulał pasuje do Scotta.

Chociaż w teorii mowa o kimś zwanym „Arthur Matlock”, to jednak w poniższym opisie ciężko nie doszukać się podobieństw w charakterze do Alana:

„Potężny człowiek, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym, miły jegomość, który potrafi wymierzyć cios zawsze, kiedy jest to wymagane. Jest także świetnym mężem i ojcem”

Warto też przypomnieć, iż w serialu pojawi się Wildcat i Hourman, także obecność tejże Zielonej Latarni jak najbardziej byłaby uzasadniona. Byłaby to także szansa dla niego, aby ponownie zabłysnąć, gdyż od pojawienia się Hala Jordana, czytelnicy nieco o nim zapomnieli.

Osobiście nie mogę się doczekać premiery serialu, a debiut Green Lanterna w TV to na pewno byłoby coś! Ciekawe czy na nadchodzącym SDCC dostaniemy jakiś trailer?