PODZIEL SIĘ

Disney podał oficjalną rozpiskę terminów dla filmów Marvela (4 faza) w latach 2019-2022. Sprawdźcie sami! Oczywiście jak na razie możemy tylko spekulować o tym, jakie filmy będą kryły się pod tymi datami.

1 maj 2020 r. – prawdopodobnie wtedy ujrzymy w kinach premierę filmu Black Widow, ponieważ w ostatnich dniach ruszyła produkcja.

6 listopad 2020 r. – należeć będzie do filmu The Eternals, którego produkcja rusza w sierpniu tego roku. Oczywiście warto mieć na uwadze również tytuł Doctor Strange 2, chociaż nie wiadomo kiedy rozpocznie się produkcja tego filmu.

12 luty 2021 r. – jeśli nie zobaczymy drugiej części przygód Doctora Strange’a w poprzednim roku, to ta data na 99% będzie należeć właśnie do niego!

7 maj 2021 r.Black Panther 2 na sto procent jakby nie inaczej! Wakanda rullez!

5 listopad 2021 r. – nie tak dawno mogliście  usłyszeć o planach na film Shang-Chi i wszystko na to wskazuje, że na premierę do kin wybierzemy się właśnie w tym dniu!

18 luty 2022 r. – początek kolejnego roku i ponownie zimowy okres, który będzie należeć do Captain Mravel i jej drugiego filmu!

6 maj 2022 r. – wtedy zobaczymy prawdopodobnie trzeci film Guardians of the Galaxy, jeśli producenci znajdą odpowiedniego reżysera lub za kamery wróci James Gunn.

29 lipiec 2022 r. – na obsadzenie tej daty nikt nie ma pomysłu, być może kolejny film o Spider-Manie, albo powrót któregoś ze starych wygów? Może szansa dla Hulka? Kto to wie…

Oczywiście te wszystkie plany mogą ulec zmianie, ponieważ Disney przejął prawa do drugiej części Marvela, które posiadał FOX.

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!