PODZIEL SIĘ
SMALLVILLE Michael Rosenbaum as Lex Luthor

Aktor Michael Rosenbaum zaskarbił sobie serca fanów serialu Smallville swoją rolą Lexa Luthora przez bardzo wiele lat. Fani Arrowverse, którzy dobrze znają jego kreację liczyli na to, że ponownie zagra Lexa przy okazji tegorocznego crossoveru, aczkolwiek tak się nie stanie!

Warner Bros i The CW zaprosili do swojego wielkiego crossoveru “Crisis on Infinite Earths” znane twarze z serialu Smallville i są nimi aktor Tom Welling (Clark Kent) i Erica Durance (Lois Lane), zatem nie dziwimy się dlaczego fani oczekują wielkiego powrotu Rosenbauma do roli Luthora. Oficjalnie aktor przerwał milczenie i wyjawił, że studio Warner Bros zaprosiło go do powrotu, aczkolwiek ten z wielu przyczyn im odmówił!

Rosenbaum nie szczędził negatywnych słów wobec Warner Bros i wyjawił, że kontaktowali się z nim w piątek po południu, gdy ten odwiedzał swojego dziadka na Florydzie. Studio niestety nie udzieliło żadnej odpowiedzi na jego pytania, nie przedstawili jakiejkolwiek oferty z kwotą wynagrodzenia, ani też nie przedstawili pomysłu na jego powrót i skryptu. Dlatego też dawny Lex Luthor postanowił odrzucić ich ofertę i oficjalnie nie pojawi się w “Crisis on Infinite Earths”!