W ostatnim odcinku The Flash pt. “The Last Temptation of Barry Allen Pt. 1” zobaczyliśmy wiele ujawnionych tajemnic jak np. odkrycie przez Allegrę, iż mężem Iris West-Allen jest The Flash!

Chociaż Nash Wells ujawnił wielki sekret Flasha, to Allegra poczuła się nieco wkurzona, iż prawdziwą tożsamość bohatera znała już prawie od roku Kamilla, a ona sama nie. Aczkolwiek młoda dziennikarka zbyt bardzo naciska na dołączenie do Teamu Flash i jak na razie nie widać w niej takiej cechy zaufania.

W późniejszym czasie epizodu Allegra popchnęła swoją szefową Iris do ukończenia sławnego artykułu pt. “Flash missing vanishes in Crisis”. Czy nagłówek się sprawdzi? Hmm…

Pod koniec odcinka Nash Wells w końcu przebił się do ostatniej bariery chroniącej Monitora, który nie ma już nic do ukrycia przed Nashem.

No i warto także wspomnieć o nawiązaniu do serialu Rick & Morty, oczywiście zrobił to nie kto inny jak Cisco, gdy śpieszył się, by jak najszybciej podać zastrzyk Barry’emu, wtedy też wymówił pewien znany tekst z ww. serialu!

“And awaaaaaay he goes”