PODZIEL SIĘ

Wygląda na to, że nadchodzący serial o Swamp Thingu nie będzie wyłącznie horrorem – w serialu znalazło się też miejsce na nutkę romansu.

Najnowszy materiał promocyjny nie zdradza zbyt wiele o nowej produkcji platformy DC Universe. W kilkusekundowym klipie widzimy Abby Arcane leżącą w wodzie, zewsząd otoczoną roślinami. W końcu jednak okazuje się, że otaczająca ją roślinność to Swamp Thing, a tymczasem głos z offu komentuje, że „czasem mężczyzna twoich marzeń okazuje się być potworem”.

Poniżej sami możecie zobaczyć najnowszy teaser:

Możemy się domyślać, że historia miłosna Swamp Thinga i Abby będzie jednym z ważniejszych wątków serialu!

A co wy myślicie o tym filmiku? Podoba wam się pomysł wątku romantycznego w Swamp Thingu? Co myślicie o pozostałych produkcjach DC Universe? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach i na naszym Discordzie!

Tak brzmi opis serialu:

Główną bohaterką produkcji jest Abby Arcane, która wraca do rodzinnego domu w Houma w stanie Luizjana, aby dokonać analizy zabójczego wirusa bagiennego. Tam nawiązuje romantyczną relację z kolegą po fachu, Alekiem Hollandem, który pewnego dnia ginie w tragicznych okolicznościach. Abby odkrywa, że tajemnicze siły mają własne plany wobec bagna. Okazuje się, że jej potencjalna miłość nie umarła, bo Holland stał się potworem z bagien.

W Swamp Thingu zobaczymy między innymi Crystal Reed jako Abby Arcane, Andy’ego Beana jako Aleca Hollanda, Iana Zeringa jako Blue Devil i Dereka Mearsa jako tytułowego stwora.

Premiera Swamp Thinga w serwisie DC Universe już 31 maja.