PODZIEL SIĘ

W jednym z wywiadów, Danielle Panabaker zdradziła, że chciałaby otrzymać nowy strój dla Killer Frost. Dziś wyciekły zdjęcia z planu serialu i wygląda na to, że jej życzenie zostało spełnione!

Na poniższych zdjęciach widzimy Panabaker w zupełnie nowym stroju. O wiele większy nacisk nałożono na niebieski kolor, zrobiono wycinkę w miejscu ramion i dodano emblemat wzorowany na płatku śniegu.

 

Chociaż dalej jest to zwykła skóra, całość prezentuje się całkiem w porządku i pasuje do całokształtu show.

Wspomniany wyżej wywiad przeprowadzony był z Entertainment Tonight w kwietniu, a słowa Danielle brzmiały następująco:

„Chcę nowy kostium! Strój z 4 sezonu różnił się nieco od 3 i przez to mam ochotę na jeszcze więcej! Killer Frost jest nieco podobna do Vibe’a, w sumie do wszystkich superbohaterów, bo do akcji także musi włożyć swoje specjalne odzienie. Chcę nowy kostium i jestem pewna, że takowy dostanę, wiec już nie mogę się doczekać, aby go przymierzyć!”

Przypominamy, że postać Killer Frost zadebiutowała w formie złoczyńcy, jednak wraz z biegiem czasu stawała się coraz to większą pomocą dla Team Flash. Nic więc dziwnego, że z bardziej mrocznego „looku” poszli w jaśniejsze barwy, które bardziej pasują superbohaterom.

Co sądzicie o tym stroju? Tandeta, czy jednak dobra zmiana? Dajcie znać! Zapraszamy także do dyskusji na naszym discordzie! 🙂