PODZIEL SIĘ

Premiera Jokera zbliża się coraz większymi krokami! Chociaż dalej próżno szukać jakiegokolwiek zwiastuna, to co chwilę otrzymujemy jakieś pomniejsze materiały z planu.

Reżyser filmu, Todd Phillips, parę dni temu opublikował nowe zdjęcie, na którym widnieje główny aktor tejże produkcji, czyli Joaquin Phoenix.

„Joker” jest jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku, a fani wręcz błagają o jakiekolwiek nowe materiały z planu. Błazeński Książę Zbrodni to chyba najbardziej popularny złoczyńca nie tylko spod szyldu DC, ale ogółem, a zapowiada się, że Phoenix zaserwuje nam kawał dobrego aktorstwa i odegra naprawdę dobrą robotę. Przynajmniej taką mamy nadzieję!

Todd wrzucił na swój instagram zdjęcie, na którym widzimy wyżej wymienionego aktora siedzącego i wpatrzonego w telewizor. Jeżeli zastanawia Was brak make-upu, to przypominam, iż film będzie skoncentrowany na genezie postaci Jokera i główny bohater na początku zostanie nam przedstawiony jako Arthur Fleck, zwykły szary człowiek odrzucony przez społeczeństwo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Editing #Joker

Post udostępniony przez Todd Phillips (@toddphillips1)

Po samej produkcji nie mamy co oczekiwać mnóstwa scen akcji, czy efektów wizualnych zapierających dech w piersiach, bo całości bliżej będzie do thrillera psychologicznego. To dość odważne podejście do tematu filmów Superhero, ale jak już sam reżyser jakiś czas temu podkreślił, nie powinniśmy Jokera nawet pod nie klasyfikować, bo to będzie zupełnie coś innego.

Osobiście jestem bardzo podekscytowany tym filmem! Znam umiejętności Phoenixa i jestem pewien, że świetnie się wykaże jako Joker. Premiera już w październiku, także niedługo powinniśmy się spodziewać jakiegoś trailera!