PODZIEL SIĘ

Dostaliśmy kolejne zdjęcia z planu “The Suicide Squad”. Tym razem widzimy zarówno kilka nowych, jak i starych postaci.

Ostatnio otrzymaliśmy wgląd na wielu bohaterów, którzy wystąpią w filmie (w tym na Kapitana Bumeranga!), dzisiaj niestety tylko na czterech. Na zdjęciach możemy zobaczyć Idrisa Elbę, Johna Cenę, Daniele Melchior oraz Violę Davis:

Viola wcieli ponownie się w Amandę Waller. Co do Johna, Idrisa i Daniele nie mamy jeszcze informacji w kogo się wcielą, ale mówi się o Peacemakerze (Cena), Ratcatcher (Melchior) oraz Vigilante (Elba). Tego ostatniego mogliśmy już widzieć w serialu “Arrow” w sezonie 5 oraz 6.

Sam film ma być jednocześnie kontynuacją oraz rebootem wersji z 2016 r., która nie została dobrze przyjęta. W produkcji powrócą znane postacie, takie jak Amanda Waller, Kapitan Bummerang czy Harley Queen, ale w większości mamy zobaczyć nowe twarze. Za scenariusz i reżyserię odpowiadać będzie James Gunn, którego popis mogliśmy już widzieć w Kinowym Uniwersum Marvela przy okazji obu części “Strażników Galaktyki“. Patrząc na jakość tych produkcji, możemy się spodziewać dobrej komedii akcji z mocnym nastawieniem na relacje pomiędzy postaciami, a tych w filmie ma nie zabraknąć.