PODZIEL SIĘ

Niedawno do sieci wypłynęły nowe okładki prezentujące główne postaci z nadchodzącego filmu “Birds of Prey”. Można na nich dostrzec całkowicie nowe spojrzenia na każdą z bohaterek. Nadal nie możemy być w stu procentach przekonani, jak dane kostiumy będą wyglądać, gdyż zwiastun filmu jeszcze się nie ukazał.

Chociaż żadna z postaci nie ma kostiumu, które możemy kojarzyć z komiksów, to możemy zauważyć pewną inspirację, którą twórcy osadzili w swoich wersjach Black Canary (Jurnee Smollett-Bell), Huntress (Mary Elizabeth) i Harley Quinn (Margot Robbie). Każdy ze strojów ma swój nietypowy charakter, który prawdopodobnie ma swoje uzasadnienie w fabule filmu Birds of Prey.

Jurnee Smollett-Bell jako Black Canary:

Mary Elizabeth jako Huntress:

Margot Robbie jako Harley Quinn:

Szczegóły dotyczące fabuły Birds of Prey są nadal nieznane, chociaż mówi się, że film opiera się na ochronie Cassandry Cain, która wejdzie w posiadanie diamentu należącego do Black Mask, przez Huntress, Black Canary oraz Harley Quinn.

Premiera Birds of Prey planowana jest na 7. lutego 2020 roku. Czekacie na ten film? Jakie macie wobec niego oczekiwania? Dajcie nam o tym znać na facebooku lub discordzie!