PODZIEL SIĘ

Wypuszczona zostaje nowa kolekcja Lego sygnowana Avengers: Endgame, która być może jest potencjalnym spoilerem wydarzeń z filmu!

Tym razem nowy katalog LEGO zdaje się ujawniać zaskakujący powrót pewnej armii. Jako że wielu z nas spodziewa się, że podróże w czasie będą dość ważnym aspektem całej produkcji, cóż… widocznie czeka nas powrót wrogów z Bitwy o Nowy York!

W jednym z instagramowych postów zawierających pierwsze spojrzenia na nowy, niewypuszczony jeszcze zestaw LEGO możemy zobaczyć projekty armii Chitauri (armii obcych zapewnionych dla Lokiego przez Thanosa w pierwszej części Avengers).

Zobaczcie sami:

Jeśli rzeczywiście Chitauri grają jakąś rolę w nadchodzącym filmie, jest to bardzo prawdopodobne, że nasi bohaterowie cofną się w czasie do Bitwy o Nowy York, aby przejść przez portal otworzony na niebie przez Tesseract.

Oczywiście musimy pamiętać, że Chitauri pojawili się również w retrospekcjach w Avengers: Infinity War, kiedy to Thanos opowiadał o swoich relacjach z Gamorą i jego  motywie najechania miasta.

Jak myślicie, czy armia Chitauri rzeczywiście pojawi się w Endgame?