Do sieci wypłynęły sceny z nadchodzącego animowanego serialu Marvela „What If…?”, na których widać między innymi Peggy Carter jako Captain Britain, Zombie Capa czy chudego Steve’a Rogersa!

Chociaż niektóre screenshoty są dość małe lub średniej jakości, to jednak nasz pierwszy wgląd w to, jak będzie wyglądał serial. Pierwotnie materiały z „What If…?” pokazano na tegorocznym D23 Expo.

„What If…?” ma trafić na Disney+ już w 2021 roku i będzie eksplorowało alternatywne rzeczywistości i historie z MCU, po których oprowadzał będzie nas Watcher (Jeffrey Wright).

T’Challa jako Star Lord

Co gdyby T’Challa został Star Lordem i przewodził Strażnikom Galaktyki zamiast zostać Czarną Panterą i władać Wakandą? Wygląda na to, że jeden z odcinków odpowie na to pytanie! 

Chociaż taka nieoczekiwana zmiana miejsc to coś, czego raczej nie spodziewał się żaden fan, jesteśmy pewni, że T’Challa pokaże zgoła inne zdolności przywódcze!

Zombie Cap

W końcu widzimy, jak wygląda Kapitan w wersji zombie, na co z pewnością czekało wielu fanów! Ponadto walczył z nim będzie jego najlepszy przyjaciel, Bucky Barnes. Oj, będzie się działo!

Chudy Steve

Od jakiegoś czasu wiemy o tym, że w pierwszym odcinku serii zobaczymy rzeczywistość, w której to Peggy Carter podano Serum Superżołnierza. Teraz mamy potwierdzenie, że obok niej stanie Steve Rogers uzbrojony w specjalną zbroję.

Kapitan Carter

Peggy Carter zostanie Kapitanem Brytanią, a na nowy ujęciu widzimy ją uśmiechniętą u boku swoich komandosów. Na drugim zdjęciu natomiast widzimy Peggy… lecącą na ramieniu Steve’a Rogersa w dziwnie znajomej zbroi!