PODZIEL SIĘ

Stacja The CW udostępniła krótką zapowiedź nadchodzącego sezonu Supergirl, w którym możemy zobaczyć nowego złoczyńcę serialu!

Niestety ciężko cokolwiek opisać na podstawie tego krótkiego zwiastunu, ponieważ trwa około dziesięciu sekund i daje tylko kilka wskazówek, co nadejdzie w piątym sezonie. Pokazuje rozpoczęcie konfliktu Kary Danvers i Leną Luthor, a także nowego złoczyńcę serialu, który zaatakował Supergirl.

Złoczyńca identyfikuje się pseudonimem Midnight, a wcieli się w nią aktorka Jennifer Cheon Garcia.

Postać ta opisywana jest jako “fizyczna manifestacja ciemności”. Midnight jest bardzo morderczym złoczyńcą, uwolnionym z nieziemskiego więzienia w celu zemsty na osobie, która ją tam umieściła.

Jennifer Cheon Garcia wcielała się ostatnio w postać Ivory w serialu Van Helsing. A także miała mały epizod w serialu Lucifer, The 100 i The Driver.

Na tę chwilę nie wiadomo czy wersja serialowa wersja Midnight będzie miała jakiekolwiek powiązania z tą komiksową, zwłaszcza, że w DC Comics jest sporo postaci o takim pseudonimie. Na podstawie krótkiego opisu tej postaci, wydaje się, że jest to nowo interpretowana postać.