PODZIEL SIĘ

Według szalonej teorii nowy strój Spider-Mana z Far From Home wcale nie należy do Petera Parkera!

Po swoim krótkim występie w Civil War Tom Holland doczekał się swojego solowego filmu. Gdy w 2017. roku zadebiutował Spider-Man: Homecoming, miliony fanów na całym świecie zakochało się w nowej iteracji pajączka. Rok później Peter Parker został oficjalnym członkiem Avengers, a już za dwa miesiące zobaczymy go w kolejnej przygodzie w filmie Spider-Man: Far From Home.

W Far From Home Spider-Man (Tom Holland) będzie wałczył ramię w ramię ze swoim ikonicznym przeciwnikiem, Mysterio (Jake Gyllenhaal). W filmie będziemy mieli okazję zobaczyć Hollanda w paru nowych kostiumach. Jeden z użytkowników reddita wpadł na pomysł, że za maską czarnego skafandra do zadań specjalnym, który widzieliśmy w zwiastunach, wcale nie chowa się Peter Parker!

Far from home theory from r/marvelstudios

Chociaż krótka, teoria przedstawia bardzo intrygujący pomysł. Ze zwiastunów Far From Home wiemy, że istnieje mutliwersum – oznacza to więc, że w alternatywnych rzeczywistościach istnieją różne wersje znanych nam bohaterów. Czy zatem możliwe, że w nowym stroju biega Spider-Man z innego wymiaru?

Od czasu dowiedzenia się o istnieniu multiwersum fani teoretyzują, że może być to sposób na wprowadzenie Milesa Moralesa, Fantastycznej Czwórki, czy nawet X-Men. Chociaż z pewnością nie zobaczymy ich w Far From Home, możemy spodziewać się, że film da sporo nowych kierunków, w które może pójść uniwersum Marvela.

Wpadajcie na naszą stronę jak najczęściej, aby otrzymywać najnowsze aktualizacje na temat Far From Home! Czekacie na powrót Toma Hollanda do roli Spider-Mana? Co myślicie o zaprezentowanej tu teorii? Dajcie nam znać w komentarzach i na naszym Discordzie!

Spider-Man: Far From Home w kinach już od 5 lipca!