PODZIEL SIĘ

Fani Marvela wreszcie mogą spojrzeć na pełny wygląd Mysterio (Jake Gyllenhaal) dzięki fan artowi, który stał się również grafiką promocyjną filmu Spider-Man: Far From Home.

Spider-Man: Far From Home trafi do kin w lipcu, kończąc 3 fazę Marvel Cinematic Universe. Tom Holland po raz pierwszy zadebiutował jako Peter Parker w Captain America: Civil War w 2016 roku, a następnie zagrał w swoim własnym solowym filmie w 2017 roku, Spider-Man: Homecoming. Bohater grany przez Toma Hollanda pojawił się ostatnio w filmie Avengers: Infinity War w 2018 roku, w którym padł ofiarą pstryknięcia Thanosa (Josh Brolin). Kiedy Spidey wróci w tym roku, spotka się z nową postacią uniwersum Spider-Mana, czyli Mysterio granego przez Jake’a Gyllenhaala.

Najbardziej charakterystycznym atrybutem Mysterio z komiksów i kreskówek jest jego gigantyczny hełm. Jake Gyllenhaal będzie grał nikczemnego iluzjonistę w Spider-Man: Far From Home, a dzięki nowemu dziełu promocyjnym fani mogą zobaczyć niesamowity nowy wygląd kostiumu Mysterio, który Jake Gyllenhaal będzie nosił w filmie. Sprawdź niesamowitą grafikę w poście na Instagramie poniżej.

Co do samego aktora, krążą plotki, że Jake Gyllenhaal odegrał rolę Spider-Mana wiele lat temu, ale to nigdy nie zaowocowało.

Aktor był także faworytem fanów do przejęcia roli Batmana w DC Extended Universe. Jake Gyllenhaal jako Mysterio pojawił się w zwiastunach Spider-Man: Far From Home, ale jego prawdziwe miejsce w fabule filmu nie zostało jeszcze w pełni ujawnione.

Aby zobaczyć kontynuację przygód Spider-Mana, fani muszą zaczekać na premierę do 2 lipca 2019 r.