PODZIEL SIĘ

Na końcu siódmego odcinka pierwszego sezonu Titans, widzieliśmy Dicka, który spalił swój strój Robina, całkowicie odcinając się od swojego byłego mentora. Wielu z nas miało nadzieję, że Grayson przyodzieje nowy strój, chociaż na potrzeby finału, czego się niestety nie doczekaliśmy.

Jako że drugi sezon jest już w trakcie produkcji, to ostatnimi czasy otrzymujemy coraz to więcej nowych informacji, jak na przykład kto wcieli się w takie role jak Superboy, Deathstroke, czy Batman, albo że Starfire także otrzyma nowy kostium. W jednym z ostatnich wywiadów Brenton Thwaites, czyli serialowy Dick, że faktycznie stanie się Nightwingiem:

„Owszem, dostaję nowy strój. Jeszcze go nie przymierzałem i nie mogę się doczekać dnia, kiedy to zrobię, aby zobaczyć jak leży oraz czy w ogóle mogę się w nim poruszać, ale jestem pewien, że nie będzie to problemem. Jestem strasznie podekscytowany tą zmianą”

Powyższy wspomniany wywiad możecie obejrzeć poniżej:

Zdjęcia do kontynuacji przygód Tytanów zaczęły się w lutym, także skoro Thwaites dalej nie miał na sobie stroju Nightwinga, to raczej nie ma co liczyć, że przyodzieje go w pierwszych odcinkach. Nie mogę się doczekać, aż w końcu dowiemy się jak wygląda, jednakże raczej nie ma o co się martwić, wszak jego kostium Robina  jest świetny.

Premiera drugiego sezonu Titans planowana jest na czwarty kwartał tego roku.