PODZIEL SIĘ

Jon Favreau wyjawił na konferencji prasowej Spider-Mana, że nie planują póki co nakręcić filmu Iron Man 4.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Artykuł może zawierać spoilery z filmu Avengers: Endgame!!!

Iron Man poświęcił się w Avengers: Endgame, aby uratować ocalić wszechświat przed Thanosem. Joe Russo podczas wywiadu dla Comicbook wyjawił, że Robert Downey Jr. jest bardzo zżyty z rolą Starka. Podczas panelu reklamującego film Spider-man: Far From Home, jeszcze zanim wiadomość o śmierci Starka obiegła świat, był poruszany temat czwartego filmu z Iron Manem w tytule. Jon Favreau wypowiedział się, że czeka na taki film oraz, że zawsze będzie otwarty na współpracę z Marvelem.

“Nie rozmawiałem o czwartej części z Robertem. Sprawdzałem jednak co o tym myśli Kevin Feige, aby zbadać co zamierza, zdecydowanie lubimy razem robić filmy i kochamy  te postacie. Rozmawialiśmy o tym, co by to był za film. Zawsze żartujemy o dziwacznej fabule, w której Happy Hogan jest podobny do Hulka. Nie mamy żadnych planów póki co.”

“Chodzi mi o to, że teraz jest dużo platform i usług strumieniowych. Jestem częścią Disneya. Nowe technologie wciąż powstają, pojawiają się nowe platformy, nowe możliwości i są naprawdę fajne… To nie jest jak telewizja teraz możesz tworzyć wszystko dla wszystkich. Teraz możesz tworzyć konkretne materiały i treści dla konkretnych grup.”

Aktualnie Jon Favreau kończy pracę z filmem Król Lew, który swoją premierę zaliczy 17 lipca.