PODZIEL SIĘ

Początek końca kochanego przez fanów serialu właśnie się rozpoczął. Po wielu problemach – m.in anulowania serialu przez FOX, “Lucyfer” zakończy się na 5. sezonie, który będziemy mogli oglądać na Netflixie. Okazuje się, że zdjęcia do finałowego sezonu już się rozpoczęły.

W czwartkowy wieczór Netflix zapostował na Twitterze zdjęcie obsady “Lucyfera” podczas czytania scenariusza. Tweet potwierdził, że zdjęcia do serialu rozpoczęły się już w piątek z samego rana.


Na ten moment nie wiemy, czego możemy się spodziewać po 5. sezonie. Najprawdopodobniej będzie kontynuowany wątek z 4. sezonu, w którym Lucyfer powrócił do piekła. Producent wykonawczy serialu, Joe Henderson zapewnia, że ciężko pracuje nad nowym sezonem.

“Spędziliśmy sporo czasu myśląc nad tym, co umieścić w 5. sezonie. Mamy już pomysł na pierwszą scenę, która jest najlepszą rzeczą, na jaką kiedykolwiek wpadliśmy.”

“Chcemy popchnąć fabułę w zupełnie inną stronę.” – mówi Ildy Modrovich – “Gdy ktoś podejrzewa jedno, my staramy się zrobić coś zupełnie odwrotnego, aby ludzie się nie znudzili.”

Czekacie na finałowy sezon “Lucyfera”?

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!