PODZIEL SIĘ

Rozpościerają się plotki, że kolejnym projektem Rocksteady Studios – producenta gier komputerowych takich jak : Batman: Arkham Asylum oraz Arkham City i Arkham Knight, będzie gra Batman: Arkham Crisis.

Informacja ta została dostarczona przez portal PlayStationLifeStyle.net, który miał się skontaktować z anonimowym źródłem, rzekomo będącym testerem właśnie tej gry. Sam portal podkreśla jednak, że wiele informacji dotyczących tej produkcji jest bardzo specyficznych, a co za tym idzie, cała plotka jest trochę za piękna, by być prawdziwą.

Według rzekomego źródła, prace nad Arkham Crisis trwają już od dwóch lat, a narracja jest o wiele bardziej złożona, niż w 3 poprzednich seriach Arkham, ponieważ składa się aż z 12 części, po godzinę każda.

Tym razem, gracze będą mieli bardziej dostęp do Batwinga, niżeli do Batmobila, który zostaje wprowadzony podczas misji, ale używać go będzie można również do przemieszczania się po mapie, która według plotek ma być jeszcze większa niż w GTA VDodatkowo misje poboczne zostały udoskonalone oraz rozwinięte, trwają również dłużej, niż te w poprzednich częściach.

Pojawiły się również inne szczegóły. Ponoć Rocksteady celuje w nagrodę “Game of the Year”, zostawiając sobie okienko na wypuszczenie gry w Październiku 2019. Kolejną informacją od testera miałby być cykl dzień/noc, jak również tryb pozwalający na granie z przyjacielem.

Oczywiście nadal trzeba podkreślić, że wszystko wspomniane wyżej, to na razie tylko plotki, równie dobrze mogą być to informacje od fana, który szuka atencji lub zwyczajnie chciałby, żeby produkcja miała miejsce. Nadal, Rocksteady siedzi cichutko jak mysz pod miotłą od wypuszczenia swojej ostatniej gry z serii: Batman, oczywiście oprócz obalenia teorii o zaplanowanej grze Superman.

Jak myślicie, fake, czy może jednak jest w tej plotce nawet więcej niż ziarnko prawdy?

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!