PODZIEL SIĘ

Black Lightning chociaż jest serialem o superbohaterskiej tematyce emitowany na stacji The CW to nie jest w żaden sposób powiązany z Arrowverse. Jednakże nawet jeśli bohaterowie nie są w tym samym wszechświecie co bohaterowie Arrowverse, to i tak fani jak i również aktorka Nafessa Williams marzą o jeszcze większym crossoverze!

W niedawnym wywiadzie dla portalu The Advocate, aktorka Nafessa Williams, która wciela się w postać Anissy Pierce (Thunder) została zapytana o to, z jakim serialem chciałaby połączyć siły. Aktorka zdecydowanie wybrała serial Supergirl, argumentując, iż jest to słodka kobieca fabuła.

“Już walczyłam z Black Lightningiem, więc wiem jak to jest walczyć z męskim superbohaterem. Myślę więc, że wspaniale byłoby otrzymać crossover z Supergirl, serialem z kobiecą i silną fabułą. Na pewno chcę połączyć siły z innym bohaterem!” – powiedziała Williams.

Jak myślicie, czy jest realny taki crossover? Z pewnością dodanie serialu Black Lightning do Arrowverse umocni ten serial w pozycji stacji The CW.