PODZIEL SIĘ

Wygląda na to, że Rockstar Games planuje w najbliższym czasie ogłosić nowy tytuł. Możemy być praktycznie pewni, że może to być długo wyczekiwany “Bully 2” lub nawet “Grand Theft Auto VI.”

Według Edinburgh Live, Rockstar North usuwa baner promujący “Red Dead Redemption 2” z przedniej ściany swojej siedziby. Można by pomyśleć, że to nic nie znaczy, jednak warto przypomnieć, że gdy ostatnim razem Rockstar North pozbył się baneru “GTA V”, niedługo później zastąpił go baner z “Red Dead Redemption 2” i rychła zapowiedź tytułu. Pozbycie się obecnego baneru sugeruje, że studio jest gotowe na promocję swojej najnowszej gry.

Jaki tytuł szykuje dla nas Rockstar Games? Możemy spekulować, że nie będzie to duży projekt pokroju “Grant Theft Auto VI”, gdyż minęło zbyt mało czasu od wydania ostatniej dużej gry przez studio. Więcej spekulacji krąży wokół zdecydowanie mniejszego projektu, jakim może być “Bully 2”. Już od dłuższego czasu krążą plotki, że druga odsłona “Bully’ego” będzie miała swoją premierę już w przyszłym roku.

Jeżeli Rockstar ma zamiar ogłosić kolejną premierę, najprawdopodobniej zrobi to do końca tego roku.

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!