PODZIEL SIĘ

Ostatnimi czasy coraz częściej dostajemy plotki, jakoby miała powstawać kolejna gra czerpiąca dobra z uniwersum DC. Oczywiście każda z nich się nie sprawdza, jednakże tym razem może być coś na rzeczy, bo Rocksteady Studios coś tworzy i może to być właśnie Suicide Squad!

Dobra, źródło tej plotki nie jest zbytnio wiarygodne, gdyż jest to 4chan, jednakże z wyciek planu marketingowego Warner Bros zdradził nam, że powstaje kolejna gra osadzona w uniwersum DC. Jeden z redaktorów Kotaku, Jason Schreier,  był osobą, która potwierdzała nieautentyczność wcześniejszych plotek, także nic dziwnego, że i tym razem został zapytany, czy faktycznie powstaje takowa produkcja. Mimo że Jason ani nie potwierdził, ani nie zaprzeczył, to jednak myślę, iż można odebrać tego tweeta jednoznacznie:

Format maila z wyciekiem rzekomego planu marketingowego WB jest bardzo podobny do tego z przypadku Mortal Kombat 11, który jak już wszyscy doskonale wiemy, okazał się prawdziwy. Jeżeli i ten okaże się prawdą, to musimy poczekać do 4 czerwca, gdyż to niby wtedy ma zostać zapowiedziana powyższa produkcja, co nie jest takie głupie, gdyż tydzień później odbywa się tegoroczne E3.

Cóż, nie ma co się przedwcześnie nastawiać, w szczególności, że wszystkie poprzednie plotki zostały zdementowane dość szybko, jednak nie ukrywam, że super byłoby otrzymać produkcję z Suicide Squad w klimacie gier Arkham. Pozostaje nam poczekać nieco ponad miesiąc, ewentualnie na oficjalne orzeczenie WB/Rocksteady w tej sprawie.

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!