Tyrese Gibson dołącza do obsady filmu Morbius, Spin-offu Spider-Mana.

Sony rozwija się bardzo szybko, poprzez wprowadzanie coraz to większej liczby spin-offów Spider-Mana, po sukcesie Venoma. Film, który jest w trakcie zdjęć to Morbius, w którym bierze udział również Jared Leto. Ogłoszono niedawno, że gwiazda Szybkich i Wściekłych, Tyrese Gibson dołącza do obsady.

Według Variety, Tyrese Gibson dołączy do Jareda Leto w nadchodzącym spin-offie Spider-Mana. Jednakże rola, którą zagra Tyrese jest jeszcze nieujawniona. Również niewiele jest jeszcze wiadomo jeśli chodzi o sam film.

Sony, rozwijając bohaterów z Uniwersum Marvela, kontynuuje produkcję filmu skoncentrowanym na antybohaterze Morbiusie, Żywym Wampirze ze zwycięzcą Akademii Filmowej Jaredem Leto w głównej roli. Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w lutym (z roboczym tytułem Plasma),a zakończyć się mają w maju.

Film będzie opierać się na komiksie Marvela Morbius the Living Vampire z udziałem popularnego antybohatera, który po raz pierwszy pokazał się w The Amazing Spider-Man #101. W komiksach, słynny naukowiec Dr. Michael Morbius podejmuje próby wyleczenia siebie z rzadkiej choroby krwi, a w skutek czego rozwija u siebie wampiryzm.