PODZIEL SIĘ

HN Entertainment zgłasza, że nagrania do spin-offu Spidermana Morbius – którego zagra Jared Leto, mają zakończyć się w maju.

Uniwersum Sony związane z bohaterami Marvela ma kontynuować film skupiony na anty-bohaterze powiązanym z komiksami o Spider-Manie – Żywym Wampirze Morbiusie, w którym główną rolę odegrał zdobywca Oscara, Jared Leto. Mówi się, że produkcja rozpocznie się w lutym, a HN Entertainment dowiedziało się, że filmowanie ma zakończyć się w maju, potwierdzając raport tygodnika ”Working” o roboczym tytule „Plasma”.

Film będzie oparty na komiksie Marvela „Morbius the Living Vampire”, przedstawiającym popularnego antybohatera, który po raz pierwszy pojawił się w The Amazing Spider-Man #101. W komiksie słynny naukowiec, dr Michael Morbius, próbował wyleczyć się z rzadkiej choroby krwi i w konsekwencji rozwinął pewną formę wampiryzmu.

W reżyserii Daniela Espinosa ze scenariuszem napisanym przez Matta Sazamę i Burka Sharplessa, główną rolę zagra Jared Leto. Avi Arad i Matt Tolmach realizują projekt wspólnie z Lucasem Fosterem.

Czy jesteś podekscytowany na nowy film ze świata Marvela? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach!